Blue Monday
Dit keer geen Mindful Monday. We gaan de Blue Monday van 2026 te lijf met een meezing moment in TivoliVredenburg. Verwacht muziek die raakt, effectieve ademhalingsoefeningen voor rust en energie, en feel good meezingers die je blijer maken. Reken op een betekenisvolle activiteit met ruimte voor verstilling, ontroering en verbinding.
Bewezen effectieve oefeningen
De bewezen effectieve ademhalingsoefeningen uit het Zing je sterk programma geven energie en helpen stress te verminderen. Feel good meezingers zoals You’ll never walk alone en Zing vecht huil van Ramses Shaffey zorgen voor de aanmaak van stofjes in je hersenen zoals oxytocine en enfordines die je vrolijker laten voelen. Het publiek doet voor een groot gedeelte actief mee (ademhalingsoefeningen, samen zingen) afgewisseld met momenten van verstilling door de muziek en heldere pure stemmen van internationaal top ensemble Wishful Singing.
Geen zangervaring nodig
Ook als je weinig ervaring hebt, kun je gewoon aansluiten: de muziek is eenvoudig enzing je zo mee, je kunt vooraf oefenen met de Zing je sterk-oefenvideo’s, en je kunt leunen op de meer ervaren deelnemers in de zaal.
Meer informatie over kaartverkoop en aanvangstijd komt binnenkort op de website.
Tijdens dit evenement kunnen foto- en video-opnames gemaakt worden voor sfeerimpressies en verslaglegging. We richten ons daarbij op het geheel en niet op individueel herkenbare bezoekers. Door een plek te reserveren ga je hiermee akkoord.