Van de website van de Lambertusconcerten:
Als start van het jubileumjaar werkt Lambertus Concerten samen met Stichting Helmond Ontvangt, Helmond geeft (www.nieuwjaarsconcerthelmond.nl) . De programmering van dit nieuwjaarsconcert is in samenwerking met Lambertus Concerten. Uitgevoerd worden orkestwerken door Sinfonia Rotterdam onder leiding van Amaury du Closel en vocale parels door het ensemble Wishful Singing.
Op het programma staan onder andere werken van Johann Strauss, Georg Friedrich Händel en Wolfgang Amadeus Mozart. Ook het 25-jarig Helmonds Vocaal Ensemble zal in het kader van zijn jubileumjaar medewerking verlenen aan deze middag.
De kaartverkoop is beperkt en vindt plaats via Rotary Helmond.
Synchroon aan de energie en intensiteit van de grote havenstad, brengt Sinfonia Rotterdam de muziek van klassieke meesters op een dynamische, indringende wijze naar een groot publiek. Tijdens uitvoeringen in concertseries in Rotterdam, Den Haag en Amsterdam, en op de vele nationale en internationale podia weet Sinfonia Rotterdam onder leiding van de gedreven dirigent Conrad van Alphen het publiek te betrekken bij de muzikale beleving.
Met als basis de klassiekers van de 18de eeuw programmeert het orkest in samenhang composities uit alle latere perioden. Door de oude meesters zelfs te koppelen met wereldpremières weet Sinfonia Rotterdam steeds te boeien met nieuwe kleuren en contrasten. Door een expressieve uitvoeringsstijl brengt Sinfonia Rotterdam energie en
From the website of the Lambertus concerts:
The programming of this New Year’s concert is in collaboration with Lambertus Concerts. Orchestral pieces are performed by Sinfonia Rotterdam, led by Amaury du Closel, and vocal pearls by the ensemble Wishful Singing.
The program includes works by Johann Strauss, Georg Friedrich Händel and Wolfgang Amadeus Mozart. The 25-year-old Helmonds Vocal Ensemble will also be performing this afternoon.